Visuomenės nuomonė apie gyvūnų globos įstaigas

Atlieku tyrimą norėdama išsiaiškinti visuomenės nuomonę apie gyvūnų globos įstaigas. Ši apklausa atliekama anonimiškai ir iš apklausos rezultatų bus daromos išvados.

1. Kokia yra Jūsų nuomonė apie gyvūnų globos įstaigas?

  1. Teigiama

2. Ar teko prisiglausti gyvūną iš globos įstaigų?

  1. Ne

3. Kaip vertinate gyvūnų globos įstaugų personalo darbą?

  1. Labai gerai

4. Ką derėtų pakeisti šiose įstaigose?

  1. Manyčiau, nieko nederėtų keisti, kuo daugiau beglobių gyvūnų priima, tuo geriau

5. Kaip manote, ar reikalingos naujos gyvūnų globos įstaigos?

  1. Taip, be abejo kad reikalingos

6. Ar teko prisidėti prie gyvūnų įstaigų paramos? (Jeigu taip, tai kaip prisidėjote. Jeigu ne- praleiskite šį klausimą)

    7. Ar globos įstaigos tinkamai rūpinasi gyvūnais?

    1. Taip, visada rūpinasi tinkamai

    8. Ar teko dirbti arba savanoriauti gyvūnų globos įstaigose? (Jeigu taip pasidalinkite savo patirtimi. Jeigu ne- praleiskite šį klausimą)

      Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą