Virtuali drabužių parduotuvė

Ką manote apie internetinį drabužių apsipirkimą?

  1. patogus budas apsipirkti
  2. Nesu už, dėl dažno dydžių neatitikimo.
  3. Puiki vieta susirasti drabuziu, kuriu paprastai nerasi parduotuvese.
  4. Ivairios nuomonés
  5. Tai greitesnis ir patogesnis būdas apsipirkti, tačiau neretai kyla problemų su drabužių dydžių pasirinkimu..
  6. patogu ir greita.
  7. Dažniausiai lūkesčiai neatitinka realybės
  8. Labai gerai
  9. Esu už, tačiau pati perkuosi tik tokius rūbus, kurių nereikia matuotis ir žinau, kad tiks
  10. Greita, patogu, tačiau sunku atitaikyti dydį.