Jeigu gautumėte droną su kamera, kokį Vilniaus objektą / vietą nufotografuotumėte pirmiausiai?
- Televizijos bokštą
- Viską, dar skrisčiau prie daugiabučių pažiūrėt kas dulkinas.
- Gedimino pili
- TV bokštą.
- senamiestis
- Katedra
- Rotuse
- miškus
- centra
- Nuo trijų kryžių kalno senamiestį