Viešasis transportas Romainiuose, Linkuvoje ir Vijūkuose, Kaunas

Šį kartą klausiame Jūsų nuomonės apie viešąjį transportą (autobusus ir mikroautobusus) Romainiuose, Linkuvoje ir Vijūkuose.

Taip pat prašome atsakyti ir į ankstesnes anketas, susijusias su mūsų gyvenamuoju rajonu, labai aktualiomis temomis Romainių gyventojams J

* Prekybos centras - http://apklausa.lt/f/romainiu-prekybos-centras-k3bcv4z.fullpage

* Infrastruktūra - http://apklausa.lt/f/klausimynas-del-bendros-infrastrukturos-romainiu-g-romainiai-kaunas-grfw76v.fullpage

 

Pasiūlymai, kaip pagerinti susisiekimą viešuoju transportu, šiuose gyvenamuosiuose rajonuose. Kokios kryptys reikalingiausios?
Reikia normalaus susisiekimo su Šilainiais Vijūkų gatve.
Siūlau padaryti viešojo transporto maršrutą, kuris važiuotų romainiai-linkuva-giraitė link centro. Ši miesto dalis labai sparčiai plečiasi, gyvena daug jaunų šeimų, būtų palengvintas daugėlio žmonių gyvenimas. Tai galima padaryti pratęsiant 52 mikriuko maršrutą Knygnešių g. labai reikalinga stotelė Bielinio g. gale Linkuvoje, kadangi artimiausia stotelė yra Liucijanavos gatvėje.
Pratęsti 52 mikriuko maršrutą bent jau iki Šapokos gatvės
Vijūkai- urmo bazė per Savanorius
reiketu ,kad nuo sustojimo iki sustojimo butu iki 300 metru,nes gatves gana siauros o judejimas rytais per pietus ir po darbo valandu gana didelis,labai nesaugu eiti, ypac kai lyja ar sninga. Jei nera nei lipanciu nei islipanciu nereikia ir stoti. Taip tvarkosi su uzmiestiniais rajonais Vilnius. O ir sventinemis ir poilsio dienomis reikalingas transportas ,jaunimui vakare senimaui i baznyteles nuvaziuoti, Moterims apsipirkti.
Raudondvaris, Centras, Savanoriu pr. reiketu,kad dazniau vaziuotu mikriukai
Miesto centras
Visų pirma, jei gyvename toliau nuo Romainių gatvės, arčiau Linkuvos, susisiekimas yra labai prastas. Ten nevažiuouja apskritai viešasis transportas.Būtina pagerinti kelių būklę. Tai būtų pats svarbiausias dalykas.
Visų pirma, jei gyvename toliau nuo Romainių gatvės, arčiau Linkuvos, susisiekimas yra labai prastas. Ten nevažiuouja apskritai viešasis transportas.Būtina pagerinti kelių būklę. Tai būtų pats svarbiausias dalykas.
Asfaltuoti Salciu gate, nes autobusas daznai klimpsta purynuose.
kad vaziuotu ir aluonos gatve mikro autobusai
Urmo baze-Vijukai
i savanorius
Romainiai-Petrašiūnai
Dabar niekas nevažiuoja link Vijūkų, tai tenka pėdint labai toli, kad pasiekti mikroautobusų 35 ir 44 galinę stotelę. Reikėtų, kad važiuotų kas nors Liucijanavos gatve link Vijūkų. Pavyzdžiui galėtų mikroautobusas važiuoti Romainių g., sukti į Bivylių gatvę, tada į Liucijanavos g. ir Lubinų gatve vėl grįštų į Romainių gatvę. Kadangi Liucijanavos gatvė ne visa asfaltuota, tai mikriukai ja ir nevažiuoja.
Pratęsti mikroautobusų važiavimo laiką. Poilsio dienomis jie anksti baigia darbą. Be to nesilaiko tvarkaraščio arba nusiima iš maršruto, ko pasekoje atvykti į /išvykti iš Romainių būna sudėtinga.
labai reikia pratesti 24nr autobusa i Romainiu g gala
Autobusai galetu vaziuoti dazniau ir reiketu stoteles arciau naujosios romainiu dalies.
Gyvenu Vijukuose, vaikai mokosi silainiuose. Manau labai reikalinga butu visiems Vijuku gyventojams 35 mikroautobuso galines stoteles pratesimas iki Vijuku, bei autobuso marsrutas per Vijukus.
Urmo bazė-Vijūkai
Manau, kad butu tikslinga siek tiek pratesti marsrutinio autobuso marsruta liucijanavos g. iki Vijuku k.. Dabar marsrutiniai taksi sustoja bivyliu g. ir liucijanavos g. sankryzoje...
Geriausia butu, jei nuo M. ir P. Salciu g. butu galima nukakti iki centro
Visas gyvenamas rajonas kol kas pagrinde kuriasi Volterio gatves issisakojusiose gatvelese. 9-ojo autobuso pratesimas yra salyginis dalykas, ypac vaikams. Vaziuoja autobusas, taciau ejimas iki jo vel tuo zvyrkeliu, ypac kai ryte toks lengvuju masinu judejimas, yra nesaugus, nepatogus ir atvesusu orams vesus. Butinas yra manau 44-ojo mikroautobuso pratesimas iki pat gyvenamuju namu rajono. Vaikai kurie mokosi centre, vel liko be viesojo transporto. Reikalingi autobusai kurie vaziuotu tiesiogiai i centra. Dar vienas pasiulymas, 9-ojo autobusu marsruto korekcija. Kad apsuktu Kauno pilies zieda, ten imanomi ivairus persedimai.
Ypač geras pasiūlymas - dėl autobusų važiavimo ratu: vienas per Vijūkus į Romainius ( gal būt per Lubinų g. iki Romainių g.) kitas kaip dabar planuojama (per visą Romainių g. iki Šalčių g.). Maršrutas būtinai turėtų būti per Šilainius, kadangi labiausiai vaikams reikia į/iš mokyklų vykti. Taip pat maršrutinius autobusus, kuri dabar važiuoja iki Liucijanavos g. (berods 35 ir 44 numeriai), - reikėtų pratęsti per Liucijanavos g. iki Vijūkų. Turėtų padidėti ir važiuojančių srautai, kadangi daugumai dabar per toli eiti iki sustojimo.
Romainių g. link Nevėžio draustinio ....
Romainiuose kuriasi tiek daug nauju rajonu (romainiskiu, audenio) ir kiti kvartalai, labai nesmagu kad viesasis transportas taip neisvystytas. Bent jau pro Romainiu ir Lubinu gatves turetu butu padarytas naujas marsrutas.
Gyvenu A Rackaus gatvėje ir po 19 vakare baigus darbą 20val nėra kuo parvažiuoti,Iš Savanorių gatvės dakeliauju iki pilies o ten apie 49 min laukiu 24 autobuso.parsirandu apie 22 valandą. Kaip moksleiviams grįšti kurie mokinasi Rauondvario plente ir gyvena Bivilių gatės gale?.Kaip lankyti kokius nors užklasinius būrelius jeigu44 maršrutinis taksi baigia darbą taip anksti?Kaip iš romainių išvažiuoti sekmadienį?Labai blogas susisiekimas.
Būtinai padaryti maršrutą, kad nusileistų autobusai į Raudondvario plentą. Iš Romainių autobusai, kad siektų Ledos kapines, būtų labai patogu.
Būtinai padaryti maršrutą, kad nusileistų autobusai į Raudondvario plentą.
Jau išsiaiškinau dėl užsienyje esančių lietuvių surašymo. Jei jie išvykę mažiau nei 3 metus ir turi gmaliybę prisijungti prie surašymo internete, tai gali susirašyti kartu su visa Lietuva. Kiti lietuviai galės susirašyti kai toje šalyje artimiausiu laiku vyks gyventojų surašymas. Per Eurostat duomenys ir tais atvejais, sako, pasieks Lietuvą. Jei kas nesusirašys dabar galės bet kuriuo atveju susirašyti kuomet toje šalyje vyks surašymas. Tad belieka tik išversti į anglų Romuvai savo senojo baltų tikėjimo pavadinimą.
Autobuso Romainiu gv. galas - Šilainiai, nes vaikams nera kaip pasiekti mokykla ir grizti is jos. Transportas ir mokyklos - didelis musu rupestis. Aciu
Reikalingi mikroautobusai, kurie važiuotų iki Romainių g. galo, nes sparčiai didėjant gyventojų kiekiui didelis atstumas iki stotelės tapo aktualus nebe vienam žmogui. 44 mikroautobusas tinkamiausias maršruto prailginimui.
Taupant keleivių laiką reikėtų galvoti apie maršrutus į miesto centrą, tačiau ne pro šilainius.
Romainiai - Kauno Pilis per Raudondvario plentą
labai reikaliga Vijūkų gatvė. Šita gatvė išspręstų labai daug problemų, galima būtų sureguliuoti visuomeninio transporto srautus į Šilainius, tai puikus susisiekimas tiek Romainių, tiek Linkuvos, tiek Vijūkų gyventojams, prie šios gatvės galima komercija, taip pat tai patogus kelias visiems miesto gyventojams, kurie vyksta prižiūrėti artimųjų kapų į Ledos kapines, nutiesus kelią pagyvėtų statybos dar tuščiuose plotuose, tai mokestinė nauda biudžetui : ), bei gražėtų gyvenvietės.
Padaryti autobusu eisma Raudondvario kalnu zemyn/ aukstyn :)