Viešasis kalbėjimas - baimė, kurią galima įveikti.

Sveiki,

Esu Kristina Juzelėnaitė, kūrybos ir pramogų industrijų III kurso studentė. Šiuo metu atlieku tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti respondentų požiūrį į viešąjį kalbėjimą ir dėl viešojo kalbėjimo kylančias baimės.

Kviečiu skirti kelias minutes savo laiko atsakyti į klausimus.

Anketa yra anoniminė.

Iš anksto širdingai dėkoju už Jūsų laiką!

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis? ✪

Jūsų amžius? ✪

Ar bijote kalbėti viešai? ✪

Jeigu atsakėte taip, ar sutinkate, kad įtakos atsiradusiai kalbėjimo baimei turėjo nemaloni patirtis mokykloje, studijų laikotarpiu, išsakyta aplinkinių kritika? ✪

Ko labiausiai bijote viešojo kalbėjimo metu? ✪

Jeigu tenka kalbėti viešai? ✪

Kaip manote, kas daro viešąjį kalbėjimą įdomesniu? ✪

Ar norėtumėt išmokti kalbėti viešai be baimės jausmo? Jei taip, tai kodėl?

Ar manote, kad Lietuvoje yra pakankamai švietėjiškų laidų ar kuriamo turinio apie viešąjį kalbėjimą? ✪

Ar žinomo kompetentingo žmogaus pasirodymas švietėjiškoje laidoje apie viešąjį kalbėjimą turėtų įtakos, kad tą laidą susidomėtumėte? ✪

Jūsų išsilavinimas? ✪

Kaip manote kodėl reikalinga viešojo kalbėjimo kompetencija gyvenime?