Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje
Ar esate dalyvavę su LGBTQ+ tema susijusiame renginyje? (Baltic Pride, Balaganza, lankęsis klube SOHO) Kokie įspūdžiai apie žmones, atmosferą?
Puikiai, vertinu pozityviai
Ne
Taip, Baltic Pride. Begalo patiko žmonių teigiamos emocijos.
Ne
Taip, žmonės kreatyvūs, bet trūksta investicijų. Soho nesilankau nes įstaigai reikia renovacijos, naujų idėjų remiantis vakarų šalių lgbt klubo koncepcija.
Lankiausi SOHO klube, žmonės ten labai draugiški, atmosfera nuostabi.