Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Ar esate dalyvavę su LGBTQ+ tema susijusiame renginyje? (Baltic Pride, Balaganza, lankęsis klube SOHO) Kokie įspūdžiai apie žmones, atmosferą?

  1. Puikiai, vertinu pozityviai
  2. Ne
  3. Taip, Baltic Pride. Begalo patiko žmonių teigiamos emocijos.
  4. Ne
  5. Taip, žmonės kreatyvūs, bet trūksta investicijų. Soho nesilankau nes įstaigai reikia renovacijos, naujų idėjų remiantis vakarų šalių lgbt klubo koncepcija.
  6. Lankiausi SOHO klube, žmonės ten labai draugiški, atmosfera nuostabi.
  7. Nesu
  8. Nesu dalyvavus
  9. Ne
  10. Nesu dalyvavusi.