Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Kokia Jūsų nuomonė apie LGBTQ+ bendruomenę?

  1. Kadangi pats esu jos narys- savaime suprantama, kad teigiama.
  2. Esu jos dalis
  3. Zmones kaip zmones. Bet aisku susiduria su visokiausiais sunkumais, bent jau Lietuvoje. Del to man gaila.
  4. Neutrali.
  5. Bendruomenė kuri laikosi kartu ir siekia savo teisių
  6. Išlaisvėjusių asmenų bendruomenė, kuri stengiasi rasti pozityvą aplinkoje ir siekia lygybės
  7. Tikrai pozityvi, kadangi pati jai priklausau ir jaučiuosi tikrai atsipalaidavusi, “neišskirtinė” joje
  8. Pilna įvairiausių žmonių. Nieko per daug neišskirčiau. Tačiau man, kaip LGBT bendruomenės nariui, kartais kyla jausmai apie susiskaldymą pačioje bendruomenėje. Bet gal "bendruomeniškumo" ar kažkokios specialios vienybės neturėtų jaustis, nes, at the end of the day, kiekvienas gyvena savo gyvenimą ir mes nesam sekta. Teisių reikalavimo ir pan. aspektu vienybė kaip ir yra, tačiau aš labiau apie žmogišką ryšį. Iš tam tikrų grupių jaučiasi tam tikras snobizmas ar atsiskyrimas. Gal net kažkas panašaus į kastas? Bet gal tai natūralu iš žmogiškos pusės, kad ir kokia bendruomenė būtų.
  9. teigiama
  10. Neturiu nuomones