Kadangi esu jos dalis, tai mano nuomonė yra pati geriausia.
Teigiama !! Manau, kad ši bendruomenė stipri ir vis labiau auganti bei matoma mūsų visuomenėje.
Tokia pati, kaip ir apie visus žmones. Visi esame vienodi, visi nusipelnėme vienodų teisių ir galimybių.
man tinka ir patinka
Palaikau
Dar bijo "išlysti iš spintos".
Labai teigiama
Puiki, džiugubkad yra sukurta bendruomenė oalaikyti pasimetusius, kartais dar savęs nesuprantančius žmones, mokant juos mylėti save.
Neturiu nuomonės
Puiki.