Viešas kalbėjimas
Lytis?
Amžius?
Ar jaučiate baimę kalbėdami prieš auditoriją?
Su kuriomis viešo kalbėjimo klaidomis susiduriate kalbėdmi prieš auditoriją?
Koks jūsų manymu svarbiausias aspektas , kad pasisektų kalbėti viešumoje?
Ar ruošiates kalbėdami prieš auditoriją?
Ar pagalvojate kalbėdami prieš auditoriją, ko ji tikisi iš jūsų?
Kas jums suteikia drąsos kalbėti prieš auditoriją?
- Geras pasiruošimas
- Draugu paskatynimas, motyvacija
- Geras nusiteikimas
- Mąstymas, jog klausytojai klausosi ir nesmerkia - pozityvus nusiteikimas
- Turima medžiaga, kuria galiu naudotis (pvz: užrašai, skaidrės, kalbos planas ir t. t.)
- Pasiruošimas, draugų parama
- Susidomėjusių klausytojų žvilgsniai
- žinojimas, kad viskas greitai pasibaigs
- Temos žinojimas
- Auditorijos palaikymas, tai matosi iš besiklausančiųjų veidų(jie neturėtų būti suraukti, o priešingai turėtu spinduliuoti entuziastingumu) kūno kalbos(turi matytis, kad žmonės suinteresuoti tuo, ką sakai, todėl ir sėdėjimas turėtų būti santūrus bet ne per daug, kad negasdintų)