Vieša kalba

Jūsų nuomone, kaip peržengti viešo kalbėjimo baimę?

  1. Tiesiog besąlygiškai savimi pasitiketi
  2. Praktikuotis prieš veidrodį, domėtis bei stebėti kitų pristatynėtojų kalbas.
  3. Reikia pasitikėjimo savimi ir aplinkinių palaikymo.
  4. Reikia pasistenkt pajust malonumą ir baimės nebeliks!
  5. Pasitikėti savimi!
  6. Daugiau kalbėti viešai.
  7. Nugalėti baimę
  8. Neįsivaizduoju