Vienodas darbo užmokestis Lietuvoje

Sveiki. Mes esame VGTU finansų inžinerijos pirmo kurso studentės. Atliekame apklausą apie vienodą darbo užmokestį Lietuvoje. Prašome Jūsų skirti keletą minučių ir užpildyti apklausą. Būkite atviri ir nuoširdūs:)

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Kokiame sektoriuje dirbate?

Kaip Jūs vertinate vienodą darbo užmokestį?

Ar Jūsų darbovietėje yra darbo užmokesčio skirtumas tarp vyrų ir moterų?

Jeigu atsakėte į prieš tai esantį klausimą "Taip", koks yra atlyginimų skirtumas tarp moterų ir vyrų?

Kas Jūsų darbovietėje užima aukščiausias pareigas?

Ar esate su savo bendradarbiais diskutavę apie atlyginimų skirtumus tarp moterų ir vyrų?

Ką manote apie vienodą darbo užmokestį Lietuvoje?

Kaip manote, ar Lietuvos valdžia turėtų skirti didesnį dėmesį vienodam darbo užmokesčiui?