Vidinės komunikacijos įtaka organizacijos veiklos efektyvumui

Sveiki,

Esu Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos, Vizualinės komunikacijos III kurso studentas. Atlieku baigiamąjį darbą tema "Vidinės komunikacijos įtaka organizacijos veiklos efektyvumui". Šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti, ar efektyviai yra išnaudojama vidinė komunikacija organizacijos ar įmonės viduje, bei nustatyti kokiais būdais būtų galimą ją pagerinti.

 

Anketos atsakymai nepublikuojami, anketa yra anoniminė.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų amžius

Kiek laiko dirbate įmonėje, organizacijoje?

Skalėje nuo 1 iki 5, kaip vertinate darbuotojų motyvaciją organizacijoje?

Skalėje nuo 1 iki 5, kaip vertinate organizacijos sudarytas darbo sąlygas?

Ar remdamiesi savo patirtimi, rekomenduotomėte savo vadovą, kaip darbdavį draugams ar pažįstamiems?

Ar manote, jog darbdavys skiria pakankamai dėmesio darbuotojams?

Įvykus konfliktams, juos sprendžia?

Kaip vertinate darbuotojų tarpusavio komunikaciją?

Kaip vertinate vidinės komunikacijos svarbą organizacijoje, įmonėje?

Kaip vertinate darbą su bendru kolektyvu?

Ar jūsų nuomonė ir pasiūlymai yra dažnai išklausomi?

Ar dažnai esate pagiriami už gerai atliktą darbą?

Kokiais kanalais jūsų įmonėje, organizacijoje dažniausiai perduodama informacija?

Kokią pagrindinę vidinės komunikacijos funkciją privalo atlikti įmonės, organiacijos vadovas?