Taip. Darbai nebuvo sunkūs, sklandžiai sprendėsi
Galėjau geriau
Galėjau nuveikti ir daugiau
Taip. Darbus stengiausi atlikti tinkamai.
Visiškai patenkinta nesu, nes buvo galima atlikti viską sklandžiau.
Taip, esu gana patenkinta, nes manau kad darbą atlikau pakankamai gerai.
Ne, galėjau padaryti daugiu.
Taip, padariau, kaip sugebėjau.
Beveik. Yra augiau užsibrėžtų tikslų
Daugeliu, nes bandžiau atlikti atsakingai ir taip kaip reikia.