Vidinė darbuotojų apklausa

Kas praktikos metu patiko labiausiai?

  1. Draugiškas kolektyvas
  2. Dirbti komandoje ir pajusti tikrą darbą verslo įmonėje
  3. Grupiokai, pertraukos
  4. Sutarimas tarp darbuotojų, maloni atmosfera.
  5. Bendradarbiauti su grupiokais, dalintis idėjomis.
  6. Praktika
  7. Dėstytoju bendravimas kaip su kolegomis, o ne studentais. Grupiokų bendradarbiavimas, darbas kartu
  8. Darbo aplinkos imitavimas
  9. Nelabai galėčiau kažką išskirti.
  10. Patiko, jog teko pasijausti dirbant kaip tikroje verslo įmonėje, buvo susipažinta su įmonės dokumentais, veikla, taip pat atliekant praktiką jautėsi komandinis darbas, buvo suteikta galimybė rodyti iniciatyvą ir t.t.