Vidinė darbuotojų apklausa

Kaip manote, ko trūko praktikos metu? Ką keistumėte?

  1. Nieko nekeisčiau, viskas patiko.
  2. Mažiau diskusijų
  3. Viskas gerai
  4. Nieko nekeisčiau.
  5. Trūko darbuotojų pasiūlymų, dažniausiai visi linkę laukti paliepimų, o ne imtis darbų savarankiškai
  6. Manau trūko didesnio organizuotumo, konkretumo bei komandinio darbo.
  7. Nieko
  8. Konsultacijos daugiau
  9. Laiko.
  10. Kad nereikėtų keistis skyriais, kad vadovus galėtume vertinti