Nieko nekeisčiau, viskas patiko.
Mažiau diskusijų
Viskas gerai
Nieko nekeisčiau.
Trūko darbuotojų pasiūlymų, dažniausiai visi linkę laukti paliepimų, o ne imtis darbų savarankiškai
Manau trūko didesnio organizuotumo, konkretumo bei komandinio darbo.
Nieko
Konsultacijos daugiau
Laiko.
Kad nereikėtų keistis skyriais, kad vadovus galėtume vertinti