Vidinė darbuotojų apklausa

Ar esate patenkinti skyriaus vadovų darbu? Atsakymą pagrįskite.

  1. Taip.
  2. Ne, tenka girdėti paskalas, užkrauna neįmanimus kiekius darbų, krauna kitų kolegų darbus
  3. Taip, visi geri vadovai
  4. Vertinu teigiamai, vadovai paaiškina užduotis, kai reikia pagalbos - padeda.
  5. Esu patenkinta skyriaus vadovų darbu, vadovai visuomet pasirengę padėti.
  6. Taip, esu.
  7. Ne visų. Pirkimų - pardavimų skyriaus vadovas neatsakingas. Į praktiką atvyksta visąlaik vėliau.
  8. Taip. Įvykdo darbus ir padeda
  9. Daugelio skyrių, vieno skyriaus vadovas atėjo likus valandai iki darbo pabaigos, tai beveik visą dieną nežinojom ką daryti
  10. Taip, esu. Kiekvieno skyriaus vadovas padėjo atsakyti į iškilusius klausimus.