Vidinė darbuotojų apklausa

Ar esate patenkinti skyriaus vadovų darbu? Atsakymą pagrįskite.

  1. Patenkintas, nes jaučiausi didelę parama iš vadovo ir draugišką atmosferą atlteikant darbus.
  2. Pasako ko nori
  3. Taip.
  4. Taip
  5. Taip. Jie pasako, ką turi atlikti, jeigu nesupranti užduoties - ją paaiškina.
  6. Esu patenkinta, vadovai kompetetingi ir visada turintys darbo.
  7. Kai kurių taip.
  8. Taip, visada galima paklausti ir sulaukti atsakymo, pagalbos.
  9. Taip, tačiau ne visais - trūko punktualumo. Dauguma buvo dėmesingi.
  10. Taip, esu, tačiau ne visais. Vadovai buvo dėmesingi, tačiau kai kuriems trūko punktualumo ir kruopštumo.