Patenkintas, nes jaučiausi didelę parama iš vadovo ir draugišką atmosferą atlteikant darbus.
Pasako ko nori
Taip.
Taip
Taip. Jie pasako, ką turi atlikti, jeigu nesupranti užduoties - ją paaiškina.
Esu patenkinta, vadovai kompetetingi ir visada turintys darbo.
Kai kurių taip.
Taip, visada galima paklausti ir sulaukti atsakymo, pagalbos.
Taip, tačiau ne visais - trūko punktualumo.
Dauguma buvo dėmesingi.
Taip, esu, tačiau ne visais. Vadovai buvo dėmesingi, tačiau kai kuriems trūko punktualumo ir kruopštumo.