Kartais pritrūko pagalbos, tačiau viskas yra gerai.
Palankai
Padėjo, šaunu
Kartais trūko dėstytojų pagalbos, ne visada buvo galimybė pasiklausti dėl neaiškių dalykų.
Patenkinamai, nors dėstytojos linkusios kilusias darbo problemas palikti neišspręstas ir tikėtis, jog studentai patys viską išmano.
Galėjo būti daugiau pagalbos, nes buvo daug neaiškumų ir dėstytojų nuomonės išsiskirdavo.
Gerai, jei kildavo klausimų, dėstytojos atsakydavo.
Galėtų skirti daugiau konsultacijos
Trūksta susikalbėjimo tarp dėstytojų.
Gerai, kai reikėjo padėjo, biški kartais per daug.