Kaip vertinate dėstytojų pagalbą praktikos metu? Atsakymą pagrįskite.
Trūko dėmesio, ypač dirbant finansų skyriuje. Per dideli reikalavimai atliekant darbus su popieriais, kartais per daug smulkmeniškumo. Dėl dėstytojų nesusikalbėjimas kyla dviprasmiški dalykai. Sunku susiorientuoti kaip teisingai daryti.
Dėstytojos galėjo būti dėmesingesnės, daugiau konsultuoti rūpimais klausimais.
Reikėtų daugiau susikalbėjimo tarp dėstytojų.
Kartais būdavo nesklandumų ir nesutarimų, dėl to jog skirtingos dėstytojos turėjo skirtingus reikalavimus ir pasiūlymus.
Konsultacijos buvo paviršutiniškos, trūko daugiau dėmesio ir paaiškinimų.