Kodėl sugrįžtumėte būtent į Vichy vandens parką?
- dėl atrakcionų ir pirčių.
- Jei būtų vėl kokia akcija, kaip buvo su LSP
- Del geltonos trasos
- .....
- Nes netoli gyvenu
- Nes Lietuvoje jis tikriausiai geriausias
- Dėl šilto vandens
- Nebutinai
- smagus laikas
- Puiki atmosfera, geras būdas atsipalaiduoti