Veiksniai, lemiantys vartotojų elgseną Covid-19 vakcinų atžvilgiu.

Šia apklausa siekiama išsiaiškinti rinkodaros strategijos įtaką vartotojų apsisprendimui skiepytis ar nesiskiepyti vakcinomis skirtos kovoti su Covid-19.

Apklausa ANONIMINĖ - konfidencialumas garantuojamas. Jūsų duomenys viešinami NEBUS!

 

Dėkoju už Jūsų laiką.

Jei atsakymas "Ne, nepakankamai", kaip norėtumėte gauti informaciją apie Covid-19 vakcinas?
Ziniasklaida yra melas
Visuomenė galėtų daugiau šviesti apie vakcinaciją, kas tai yra, kaip veikia, iš ko padaryta(nes daugelis to nesupranta ir išsigalvoja nebūtų dalykų).
Galbūt daugiau mokslinių straipsnių šia tema
Informaciją norėčiau gauti Iš kompetetingų, atitinkamą mokslinį išsilavinimą turinčių asmenų. Šiuo metu sunku atsirinkti, kuri informacija yra grįsta duomenimis, o kuri tik nepatvirtintas brukalas. Galėtų būti sukurta atitinkama platforma, leidinys, pranešimas spaudai, nebulvarinėms laidoms ir t.t., kas pasiteisintų ne man spręsti, variantų skleisti informaciją labai daug. Pasitikėčiau tik pamačiusi žmonių pavardes:)
Spauda, televizija, galėtu daugiau žmones informuoti apie neigiamus bei šalutinius poveikius, o ne tik tai, kaip tai puiku..
Ne atsakymas, o per mažai pasirinkimų klausimuose, trūksta "kita", pvz "kaip ieškojote info apie vakcinas?", aš ieškojau mokslinių tyrimų. O savarankiška straipsnių paieška netinka, nes straipsnis nelygų mokslinis tyrimas.
Registruojantis vakcinai ar vakcinacijos centre butu nice
Mokslinių straipsnių forma
Šeimos gydytojai, konsultacijos ir kt.
Daugiau moksliniu straipsniu, kurie butu prieinami kiekvienam zmogui, su realiais tiksliais tyrimais ir ju rezultatais, o ne naujienu portalu straipsniai, be jokios pridetines vertes ir tikslios informacijos, kurie dazniausiai kuriami ibauginti, o ne informuoti visuomene
Turėtų būti neslepiami faktai apie vakcinas ir jų poveikius, sakoma realybė apie tikslus dėl vakcinavimo tiek spaudoje tiek televizijoje.
Manau šiuo metu yra labai daug melagingos informacijos apie šias vakcinas ir tai klaidina dauguma lietuvos piliečių. Geriausia pasitikėti moksliniais straipsniais, bet nevisi sugeba jų ieškoti ar išsiversti iš anglų kalbos..
Didesnio svietimo zmonems, moksliniu straipsniu ar ne siaip delfi, 15min “kas ka galvoja tas ta ir raso” straipsniu
Daugiau prieinamų mokslinių tyrimų apzvalgos internete pakaktu.
Per spaudą, televiziją
Man nereikia informacijos, kadangi nežadu vakcinuotis
1.Galimus šalutinius poveikius 2. Vakcinos gamintojų patikimumą 3. Trukmę( daugiau dėl kitų piliečių, nes labai daug dezinformacijos apie vakcinos veikimo trukmę, ko pasekoje, žmonės skleidžia dar didesnę nerimo bangą ir galvoja, kad skiepytis yra neverta, nors nežino realios info)
Nėra svarbu kaip. Norisi tiesos :)
Jog būtų viena svetainė, kurioje būtų aprašoma apie visas vakcinas, jų veikimo principus ir šalutinius poveikius
Per masinio informavimo priemones
Internete