Jeigu Jūsų pasirinkimo visiškai niekas neribotų (pinigų stoka, laiko stoka ir t.t.), kur tuomet dažniausiai pietautumėte ir kodėl? (Trumpai apibūdinkite)
Dažniausiai pietaučiau namuose, nes susidaryčiau meniu, kuris man tinkamiausias
Namuose, nes namuose ruoštas maistas visada skaniausias.
Namuose
Vis vien daugiausiai pietauciau namuose,nes mėgstu gaminti maistą ir tikrai gaminu skaniau,negu dauguma kavinių sefu
Pietauciau namuose. Sviezias ir kokybiskas maistas geriausias. Tuo labiau gaminant paciam zinai kokius produktus ir kaip vartosi .
Charlie Pizza, skanu, pigu, greita.
Geriausius atsiliepimus turinčiuose restoranuose, nes man svarbu aplinka ( kuri daug lemia vertinimuose), aptarnavimas ir maisto kokybė.
Namuose. Aiški produktų sudėtis.
Namuose, nes man patinka žinoti ką valgau.
Eiciau pietauti ten kur skaniai gamina ir maloniai aptarnauja.