Jeigu Jūsų pasirinkimo visiškai niekas neribotų (pinigų stoka, laiko stoka ir t.t.), kur tuomet dažniausiai pietautumėte ir kodėl? (Trumpai apibūdinkite)
- Eiciau kur nutartumem su draugu kompanija....
- Restoranuose, nes mėgstu komfortą ir gerą kokybę.
- Turbūt visuomet pietaučiau prabangiausiuose restoranuose
- Maitinimosi istaigose.