Jeigu Jūsų pasirinkimo visiškai niekas neribotų (pinigų stoka, laiko stoka ir t.t.), kur tuomet dažniausiai pietautumėte ir kodėl? (Trumpai apibūdinkite)
Mmm, ten kur mane aptarnauja ir ispildo visus poreikius.
Pagal situacija. jeigu nera laiko namie pavalgyti rinkciausi kavines , valgyklas ir t.t.
kavineje,restorane
Namuose,svezias,savo pasigamintas maistas
Vistiek ziureciau pagal situacija
Namuose,nes buciau uztikrinta del maisto kokybes,sviezumo
Namie, nes gali pasigaminti tai kas patinka bei kas reikalinga, o dar ir gaminimo būdą gali pasirinkti pats. O jeigu neribotų finansinės galimybės - maistą gamintų pagal mano rekomendacijas, samdyta virėja.
Megstu gera maista ir kaip mane aptarnauja, tad rinkciausi viesas istaigas...
Aplankyciau visus restoranus, barus ir kavines klaipedoje kad palyginciau kur skaniausia.