VEF pirmo kurso studentų adaptacija Kauno kolegijoje 2015-2016 m.

Jūsų siūlymai kaip pagerinti pirmo kurso studentų adaptaciją Kauno kolegijoje.

  1. Keisti mokymosi aplinką - turėtų būti universitetinė aplinka, auditorijos ( ne mokyklinių klasių tipo )
  2. Pakeisti dėstytoją V.Mačiulienę
  3. daugiau veiklos, užsiėmimų kartu
  4. Neloti ant jų
  5. .
  6. Neapkrauti jų nuo pat pirmos savaitės
  7. Išmesti arba pakeisti Mačiulienę!!!
  8. Mažiau studentų gasdinimo iš dėstytojų pusės
  9. Dėstytojai galėtų būti atlaidesni ir suprasti, kad nėra lengva taip greitai perprasti visą sistemą, tvarką ir panašius dalykus. Daugiau supratingumo ir atlaidumo, nes norint paklausti ko nors nesinorėtų kiekvieną kartą matyti pasipiktinusį veidą.
  10. Rengtis nemokamus renginius studentams