VEF pirmo kurso studentų adaptacija Kauno kolegijoje 2015-2016 m.
Jūsų siūlymai kaip pagerinti pirmo kurso studentų adaptaciją Kauno kolegijoje.
Keisti mokymosi aplinką - turėtų būti universitetinė aplinka, auditorijos ( ne mokyklinių klasių tipo )
Pakeisti dėstytoją V.Mačiulienę
daugiau veiklos, užsiėmimų kartu
Neloti ant jų
.
Neapkrauti jų nuo pat pirmos savaitės
Išmesti arba pakeisti Mačiulienę!!!
Mažiau studentų gasdinimo iš dėstytojų pusės
Dėstytojai galėtų būti atlaidesni ir suprasti, kad nėra lengva taip greitai perprasti visą sistemą, tvarką ir panašius dalykus. Daugiau supratingumo ir atlaidumo, nes norint paklausti ko nors nesinorėtų kiekvieną kartą matyti pasipiktinusį veidą.