Vasaros stovyklos, garantuotas gero laiko praleidimas! - kopija
Sveiki, aš rengiu projektą apie vasaros stovyklas. Ką apie tai manote jūs? Ačiū už atsakymus!
Kiek jums metų?
Ar esate buvę stovykloje?
Kokia jūsų nuomonė apie vaikų vasaros stovyklas?
- Gera, bet šiuo metu ne visi gali išleisti savo vaikus į stovyklas, nes labai brangu.
Kokia jūsų nuomonė apie stovyklų kainas?
Kaip manote, kodėl vasaros stovyklos yra naudingos?
- Vaikai išmoksta labiau bendrauti, pabūna nuo namu rutinos be tėvų, pailsi, nuo kompiuterių, telefonų, nesveiko maisto.