Vartotojų požiūris į alternatyvios gyvulininkystės produktus.

Laba diena, Šiaulių Universiteto Taikomosios Ekologijos specialybės studentas atlieka apklausą,siekdamas išsiaiškinti vartotojų požiūrį i ekologinius alternatyvios gyvulininkystės produktus. Ekologinė alternatyvi gyvulininkystė – tai ekologiniuose ūkiuose Lietuvoje neįprastų gyvūnų auginimas maistui (elnių, stručių, sraigių ir pan.).
Gal galite plačiau pakomentuoti savo nuomonę apie alternativios gyvulininkystės ekologinius produktus.
manau, kad tai perspektyvi ukio saka, kuria dabar vystyti gal ir nera palankiausiais metas, bet po kokiu 5 metu bus pats tas.
manau viskas priklauso nuo pasiulos ir kainos santykiu......................
Mano nuomone tai turbut sraigiu valgymas yra kazkoks issidirbinejimas, o ne budas numalsinti alki. Galbut kada nors alternatyvi gyvulininkyste isgelbes pasauli nuo bado :D
Musu salies gyventojai yra per daug konservatyvaus poziurio, sunkiai vertina naujoves, todel tokie produktai neisplistu.
neturiu laiko
Nežinau kur įsigyti ir manau per brangu.
Niekada nesidomejau nes mazai info.
Alternatyvi gyvulininkystė šiuo metu Lietuvoje neturi ateities, nes pagrindiniai pirkėjai užsienis.
Puirmiausia reikia turėti lėšų jos nusipirkti, bet aš stengiuosi, kad ir ne dug bet retkarčiais isigyti.
Ši sritis Lietuvoje turėtų paklausą, jei būtų teikiama daugiau informacijos apie ją.
Lietuvoje nuo seno didesne paklausa turi tradicinės gyvulininkystės produktai, tad pereiti prie neįprasto ekologiškų produktų vartojimo, įprastam vartotojui butu kur kas sudėtingiau. Tuo labiau kad kainos nėra prieinamos kiekvienam.
Mano asmenine nuomone ekologiški produktai ypatingai naudingi kiekvienam iš mūsų. Šiuo metu daugelis ignoruoja sveika mityba, nepaisant to kad nutukimas ganėtinai masyvus.
Nėra pasiūlos ir perdidelės kainos.
manau kad Lietuvoje alternatyvi givulininkystė nebus populiari dar ilgai. reikia kad šalies ekonomika pasiektu aukštesnį lygį. žinoma žmones reiktų sudominti ir pritraukti patraukliais pasiūlymais. nes tradicinis maistas šiuo metu yra vertinamas daugiau.
Jei bus pasiūla , bus paklausa. Šiai dienai nėra kur isigyti, mažai informacijos apie šiuos naijos kartos produktus, jūs tirete ateities produktą.
Kolkas tai delikatesas, kadangi labai brangu.
Negaliu nes galo su galu negaliu sudurti, dziaugiuosiu betkokiu kasniu burnoje.
Svabiausia normali neperlenkta kaina. Per mazai augintoju Lietuvoje, tai ateitie produktas.
Jei butu daugiau pasiulos ir informacijos kur galima uz pataukle kaina be prekybos centru, kaip tarpininku isigyti siuos produktus ,tikrai butu populiarus ir perkami jie...
brangus produktai
Aš noriu auginti sraiges.
Labas Jevgeška.
kai kur nelogiski klausymai. negaleciau isirinkti nei vieno atsakymo
Vartojami, galbūt, alternatyvios gyvulininkystės produktai, ne dėl ekologiškumo, bet dėl savo išskirtinio skonio ir traukia savo egzotiškumu.
:)
neturiu informacijos
neturiu nuomones, nes per mazai informacijos
skanu, bet barngu
sraigės slykstu
Skanus ir sveikas maistas
eko maistas gerai
Mažai reklamos ir didelės kainos