Userragauskaite94
Vieša
Pranešti

Vartotojų požiūrį į prekės ženklą "Tesla" lemiančių veiksnių tyrimas

KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto studentė atlieka tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti vartotojų požiūrį į prabangos prekes ir jo įtaką pirkimui. Labiausiai domina Jūsų nuomonė apie elektromobilių prekės ženklą „Tesla“. Anketa yra anoniminė, o gauti duomenys bus panaudoti bakalauro baigiamajam darbui rengti. Pasirinktą atsakymo variantą prašome pažymėti varnele arba įrašyti Jums tinkamą. Iš anksto dėkoju už Jūsų laiką ir atsakymus.

Pic
1. Jūsų nuomone, prabangos prekė - tai:
2. Elektromobilis Jums asocijuojasi su:
3. Ar esate girdėję apie prekės ženklą Tesla?
Pic
4. Koks Jūsų požiūris į elektromobilių prekės ženklą "Tesla"?
5. Kokia Jūsų nuomonė apie prekės ženklo "Tesla" elektromobilio įsigijimą arba kokia ji būtų, esant palankioms finansinėms aplinkybėms?
6. Įvertinkite žemiau išvardintų asmeninių veiksnių svarbą Jūsų požiūriui į prekės ženklo "Tesla" elektromobilio įsigijimą:
7. Įvertinkite žemiau išvardintų socialinių veiksnių svarbą Jūsų požiūriui į prekės ženklo "Tesla" elektromobilio įsigijimą:
8. Įvertinkite žemiau išvardintų funkcinių veiksnių svarbą Jūsų požiūriui į prekės ženklo "Tesla" elektromobilio įsigijimą:
9. Jūsų amžius
10. Jūsų gyvenama vieta
11. Jūsų išsilavinimas

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02889
Atsakymų0125

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »