VARTOTOJŲ PASITENKIMINO SAVIVALDYBIŲ TINKLALAPIŲ TEIKIAMOMIS VIEŠOSIOMIS E.PASLAUGOMIS TYRIMAS
Sveiki, Esu 2 kurso VGTU studentas. Šiuo metu rašau kursinį darbą tema ,,VARTOTOJŲ PASITENKIMINO SAVIVALDYBIŲ TINKLALAPIŲ TEIKIAMOMIS VIEŠOSIOMIS E.PASLAUGOMIS TYRIMAS"
Tikiuosi nepagailėsite savo laisvos minutės ir padėsite man užpildydami šią anketą.
Ačiū!
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Ar esate susidūrę su e. valdžia?
Ar naudojotės Lietuvos savivaldybių teikiamomis e. paslaugomis?
Ar teko naudotis Vilniaus miesto savivaldybės teikiamomis e. paslaugomis?
Ar Vilniaus miesto savivaldybės tinklalapyje nuorodos į e. paslaugas išdėstytos aiškiai?
Jeigu teko naudotis Vilniaus miesto savivaldybės e.paslaugomis, ar paprasta buvo jomis pasinaudoti?
Jeigu buvo sudėtinga pasinaudoti, kokių kilo problemų?
- Problemos kylo dėl svetainės strigimo registruojant vaikus į darželius
- Sistema ne iš karto priemė užklausą.
- man 9 metei, dede, paeiskink kas tei?
- Labas! Berniuk, aš jau sena bobutė, apie kokias e. paslaugas Tu kalbi?? Nemoku aš naudotis Tavo tuo kompiuteriu, o tuolab e. paslaugomis. Aš šita tekstą vos parašiau, anūko pagalbos prašiau. Ir ateityje tikrai nesinaudosiu, per sena aš jau.. Ačiū už apklausą! Iki malonaus!