Ar išmeginus natūralią/ekologišką kosmetiką, pastebėjote odos pagerėjimą? Jei taip, tai kokį?
- ne
- -
- Ne
- Pastebejau kad oda tapo minkštesne
- Odą tampa švelnesnė
- Taip, oda ant veido įgavo tonuso
- Nepastebėjau
- Esu pastebėjusi odos pagerėjimą, nekyla alergijos reakcijų, labai malonus kvapas
- Aknės sumažėjimas
- Ne