Vartotojų apklausa

Ar išmeginus natūralią/ekologišką kosmetiką, pastebėjote odos pagerėjimą? Jei taip, tai kokį?

  1. ne
  2. -
  3. Ne
  4. Pastebejau kad oda tapo minkštesne
  5. Odą tampa švelnesnė
  6. Taip, oda ant veido įgavo tonuso
  7. Nepastebėjau
  8. Esu pastebėjusi odos pagerėjimą, nekyla alergijos reakcijų, labai malonus kvapas
  9. Aknės sumažėjimas
  10. Ne