Vaizdo ir kompiuteriniai žaidimai. Naudinga ar ne?

Noriu padaryti apklausą apie kompiuterinius žaidimus . Sužinoti kokia yra žmonių nuomonė apie tai 

Kaip dažnai sėdite prie kompiuterio?

Ar kompiuteriniai žaidimai naudingi ?

Kokie žaidimai daro blogą įtaką jaunam žmogui?

Išreikšite savo nuomonę apie kompiuterinius žaidimus. Kaip manote ar jie duoda kažkokios naudos jaunam žmogui?

  1. Kompiuteriniai žaidimai duoda teigiamos naudos jaunam žmogui: motyvuoja, skatina geras emocijas, teikia malonumą, lavina kognityvinius gebėjimus, formalų operacinį mąstymą, dėmesį ir vaizduotę.
  2. Išmoko strateguot
  3. Taip duoda riakcija greitėja, mastymas greitėja tik svarbiausia yra žaisti tam tikra laiko dali per diena o ne parom.

Ar reikėtų kažką daryti visuomenei su kompiuterinių žaidimų klausimais ?

  1. Taip, kurti kuo daugiau naujų, įdomių kompiuterinių žaidimų.
  2. Ne
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą