Vaisvandeniai

Kodėl geriate vaisvandenius?

  1. Geriu, kai daugiau nėra ką gerti
  2. Skanu
  3. Labai skanu
  4. Geriu tik tada kai nera vandens, numalsinti troskuli.
  5. numalšina troškulį
  6. Todėl, kad skaniausias gėrimas :D
  7. skanu
  8. Skanu
  9. Skanu
  10. Kartais tiesiog norisi