Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Vaisvandeniai
Kodėl geriate vaisvandenius?
Geriu, kai daugiau nėra ką gerti
prieš daugiau nei 10m.
Skanu
prieš daugiau nei 10m.
Labai skanu
prieš daugiau nei 10m.
Geriu tik tada kai nera vandens, numalsinti troskuli.
prieš daugiau nei 10m.
numalšina troškulį
prieš daugiau nei 10m.
Todėl, kad skaniausias gėrimas :D
prieš daugiau nei 10m.
skanu
prieš daugiau nei 10m.
Skanu
prieš daugiau nei 10m.
Skanu
prieš daugiau nei 10m.
Kartais tiesiog norisi
prieš daugiau nei 10m.
«
1
⋯
7
8
9
10
11
S
M
L
»