Jūsų nuomone ar Telšiuose yra pakankamai vaikų žaidimų aikštelių?
taip
Ne galetu but ir daugiau o kaikuriuose kemuose isvis nera
Ne,galetu buti dar viena,centre.
taip
ne trūksta kiemuose jų yra tik prie masčio ežero daugiau niekur nesu mačiusi
Šalia daugiabučių nepakanka, yra tik šalia Masčio ežero aikštelės
pakankamai,manau trūksta parkelių
ne, zaidimu aiksteliu truksta, nevisi rajonai ju turi
Tikrai jų trūksta kituose miesto rajonuose, nes gyvenantiems toliau nuo ezero tikrai nera kur zaisti
yra pakankamai bet mano manymi tikrai truksta supininiu vaikam nes vakare nuejus vaiku daug oaaugliai uzema vienintele supyne kiti vaikai negali suptis manau tikrai truksta