VAIKŲ REGISTRAVIMAS Į DARŽELIUS
Gerb. Klaipėdos miesto savivaldybės gyventojai,
Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto Viešojo administravimo studijų programos bakalauro studentė Ina Kovaliova atlieka tyrimą tema: VAIKŲ PRIĖMIMO Į IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGAS ADMINISTRAVIMAS KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖJE. Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie vaikų registravimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Tikiuosi, kad gausiu vertingos informacijos, kuri padės nustatyti vaikų priėmimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas administravimo Klaipėdos miesto savivaldybėje privalumus ir trūkumus bei tobulinimo galimybes. Jūsų dalyvavimas šioje apklausoje ir išsakyti atsiliepimai, padės įvertinti vaikų priėmimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas centralizavimą Klaipėdos miesto savivaldybėje. Ši apklausa yra anoniminė, skiriama tik Klaipėdos miesto darželius lankančių vaikų tėvams. Visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti tik statistinei analizei kartu su kitų apklaustųjų atsakymais. Į klausimus prašau atsakyti pažymint Jums priimtiną vieną atsakymą. Dėkoju už bendradarbiavimą, atvirumą bei skirtą laiką.
1. Kiek turite lankančių ikimokyklinio ugdymo įstaigas (lopšelį, darželį, priešmokyklinę grupę) vaikų?
2. Kokiu būdu registravote savo vaiką/vaikus į ikimokyklinio ugdymo įstaigą?
3. Su kokiomis problemomis susidūrėte registruojant vaiką į ikimokyklinio ugdymo įstaigą?
Kita (įrašykite)
- Kai, registravau vaika tiesiogiai darzelije, buvo greiciau, patikimiau, ir reikejo tik viena karta jeskoti aukles pabuti su vaiku!
- pasirinkome darzely kaime, nes Klp mieste negavome vietos.
- Teko kelis kartus eiti į darželį ir įtikinėti, kad man savivaldybėje informavo, dėl vaiko patekimo į darželį. O jie vis tvirtino, kad mūsų saraše nėra.
- Sistema leidžia užregistruoti vaiką į darželį, kur nėra atitinkančios vaikui grupės.
- Jokiu problemu nebuvo...
- Registravau pirmą vaiką 2012 metais pagal senąją sistemą, patekome į darželį be kėblumų ir kyšių. O 2014 metais registravau antrą vaiką, pagal naują sistemą, Ne į vieną daržekį nepatekome! Net gi turint pirminybę. Sistema patogi, bet netobula.
- BE JOKIU PROBLEMU ATEJOME I DARZELI PAGAL MUSU GYVENOJAMOJO VIETA
- SIAUBAS TOS EILES, NIEKAM NERUPI, KAD NEGALI DIRBTI KOL NEGAUNI DARZELIO, O DARZELI GAUTI NEIMANOMA
- Nėra sąrašų kuriuose darželiuose yra vietų, o kuriuose nėra (vien pagal tai galima ir savo prioritetus susidėlioti).
- Nesusidūriau su jokiomis problemomis, nes vaikus priregistravavau tiesiogiai darzelyje kai neseniai buvo gimę, o kai atejo laikas lankyti darzelį tai ir pradėjom lankyti.
4. Ar Klaipėdos miesto savivaldybėje Jūsų manymu, yra pakankamai ikimokyklinio ugdymo įstaigų (vaikų lopšelių-darželių)?
5. Kaip Jus vertinate tiesioginės vaikų registravimo darželiuose sistemos išvardintus kriterijus?
6. Ar iškilus klausimams/problemoms, gaunate pakankamai informacijos bei pagalbos iš ikimokyklinių įstaigų vadovų?
7. Ar pavyko patekti į darželį ,,be eilės“?
Jeigu atsakydami į 2 klausimą pasirinkote pirmąjį atsakymo variantą, toliau galite neatsakinėti
- Laiku atsistojome i eile, uzsiregistrave savivaldybes tinklapyje, gavome vieta darzelyje, po to teko pasikeisti darzeli kai atsilaisvino vieta pasirinktame darzelyje.
- Antrasis klausimas truputį netikslus, nes nemažai tėvelių registravosi darželyje, o vėliau juo perkėlė į bendrą elektroninę sistemą :)
- reikėtų pataisymo anketoje. Turiu tris vaikus, du registravau tiesiogiai darželyje, o mažiausią internetu. Dėl nepatekimo nebijau, nes turime pirmumą dėl to, kad įstaigą lanko brolis.
- vaikai dar nelanko darzelio, nes yra per mazi.
8. Kokiu būdu pateikėte prašymą dėl vaiko registracijos į darželį?
9. Ar iškilus klausimams/problemoms, gaunate pakankamai informacijos bei pagalbos iš savivaldybės darbuotojų?
10. Ar registracija el. būdu savivaldybėje yra patogesnė už tiesioginę registraciją darželio administracijoje?
11. Kaip Jus vertinate vaikų priėmimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas sistemos išvardintus rodiklius?
12. Ar esate susidūrę su vaiko vietos elektroninėje eilėje kitimu į didesnę pusę?
13. Kuri vaikų priėmimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigas sistema Jums patiko labiau?
14. Kaip Jūs manote, ar įvedus naują vaikų registravimo į ikimokyklines įstaigas sistemą, yra pakankamas išankstinis bendravimas su ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovais, pasirenkant norimą lankyti įstaigą?
15. Kaip manote, ar vaikų registravimo į darželius sistemos kaita savivaldybėje padėjo sumažinti korupcijos apraiškas?
16. Ar nauja vaikų registravimo į darželius sistema padėjo išspręsti vietų darželiuose trūkumą?
17. Jūsų lytis
18. Jūsų amžius
19. Jūs gyvenate:
20. Jūsų išsimokslinimas:
Dėkoju už atsakymus ir skirtą laiką
- sėkmės!
- 7 min.
- Ačiū jums ši problema labai opi