Vaikų maitinimas darželiuose

10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?

  1. -
  2. Nzn
  3. Tikrai nereikalingi
  4. Nemanau, kad tai geras dalykas.
  5. Nemanau, kad vaikui reikia "imitacijų".
  6. Pritariu
  7. Vertinu skeptiskai
  8. Sojos nenorėčiau, nes visame pasaulyje daugiausiai auginama/parduodama tik genetiškai modifikuota... tad susilaikyčiau - geriau ja nieko nekeisti. Geriau karvių, ožkų pieno produktai.
  9. Kartais reikia pakeist
  10. Neturiu nuomonės, nenaudojame.