Vaikų maitinimas darželiuose

10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?

  1. Nevartojus. Nieko apie juos nežinau.
  2. Vaikams,tai naujas,neįprastas maistas,tad sunku būtų.
  3. Nelabai, patys nevalgom
  4. Kartais galima pabandyti soja ekologiska ar be priedu. Kitas klausimas kaip valgys vaikai
  5. Nemanau, kad darželiuose tai būtina.
  6. Neturiu nuomonės, namuose nevartojame.
  7. retsykiais kodėl ne
  8. Esu prieš tokių patiekalų įvedimą į darželio menių.
  9. Prieš. Šeimoje nenaudojame ir nenoriu, kad vaikas valgytų darželyje.
  10. Retai valgom, bet nesu pries.