Vaikų iš asocialių šeimų integracija mokykloje

Nuo Jūsų darbo pradžios dirbant su vaikais iš asocialių šeimų skaičius padidėjo ar sumažėjo? Kaip manote kodėl?

  1. manau nepadidėjo
  2. Padidėjo. Tėvai kuo toliau, tuo mažiau prisiima atsakomybę už savo vaikus, jų elgesį, užimtumą
  3. Padidėjo dėl tėvų asocialaus gyvenimo būdo ir moralinės degradacijos.
  4. Nepasikeitė.
  5. Padidėjo
  6. liko toks pats, nes visada buvo ir bus tokių šeimų
  7. Padidėjo, nes daugėja asocialių šeimų.
  8. Padidėjo. Nedarbas, skurdas, alkoholizmas.
  9. padidėjo, dėl sunkios ekonominės situacijos
  10. padidėjo