Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Vaikinu nuomone apie merginas ;)
Ar jus kreipiate demesi vien tik i merginos figura ar ir i charakteri, prota ir pan.?
i viska kreipiu
prieš daugiau nei 17m.
Blemba, negi visi jus bernai tokie pavirsutiniski?
prieš beveik 18m.
taip
prieš beveik 18m.
i figura visuo pirma kreipiu demesi
prieš beveik 18m.
Pirmiau į figūrą, tada į charakterį
prieš beveik 18m.
«
1
2