Vaikinu nuomone apie merginas ;)

Ar jus kreipiate demesi vien tik i merginos figura ar ir i charakteri, prota ir pan.?

  1. i viska kreipiu
  2. Blemba, negi visi jus bernai tokie pavirsutiniski?
  3. taip
  4. i figura visuo pirma kreipiu demesi
  5. Pirmiau į figūrą, tada į charakterį