VAIKAMS SKIRTŲ LAISVALAIKIO IR PRAMOGŲ PASLAUGŲ POREIKIO ŠIAULIŲ MIESTE TYRIMAS

Kviečiame dalyvauti tėvus, turinčius 2-12 metų amžiaus vaikus. Šiuo tyrimu norima išsiaiškinti, kokių laisvalaikio ir pramogų paslaugų Šiaulių mieste trūksta 2-12 metų vaikams tėvų požiūriu. Dėkojame už Jūsų laiką ir atsakymus!

Pic
21. Ačiū už Jūsų kantrybę! Čia įrašykite savo pastabas ir komentarus apie vaikams skirtas laisvalaikio ir pramogų paslaugas Šiauliuose.
Nepakanka užsiiėmimų lauke. Žaidimų vietos mieste įrengtos skersvėjuotose vietose. Jos skirtos mažam vaikų būriui. Aplink nėra tinkamos infrastruktūros. Laipynės skirtos neaiškiai vaikų amžiaus grupei, patys mažiausi 2-4 vos geba užlipt stačiais laiptais o dičkiam 5-9 jau permaža čiuožykla ir pan
Noretusi daugiau teatro renginiu ir parodu skirtu maziesiems, taip pat lauko aiksteliu ivairoves
Pastabų neturiu
-
-
Paslaugos kuriomis teko pasinaudoti kol kas nenuvylė
Galetu buti daugiau naujoviu, edukacinių bureliu, veiklų, teigiamai nuteikiančiu vaikų mastymui ir augimui.
Neturiu
Reikėtų daugiau žaidimų aikštelių prie gyvenamųjų namų.
Šiauliuose vaikams gimtadienius švęsti skirta erdvė "Išmaniojoje mokykloje", nes visiems užtenkta aktyvios veiklos, edukacijos ir pramogų. Taip pat vaikai su tėveliais komandomis čia gali kartu daryti užduotis, žaisti.
Vaikams patiktu jog butu daugiau vietu kur butu galima nuvaziuoti, nueiti pasportuoti, tuo paciu pasilinksminant, pabendraujant su kitais vaikais. Tevams aktualu, kad tai butu nemokama.
Manau, jog trūksta nemokamų laisvalaikio pramogų vaikams, dažniausiai visos paslaugos apmokamos, o jau kaip ir minėjau kai kurių net kainos didelės, reikėtų atsižvelgti, jog kas augina vaikus tų pajamos nėra didelės nes vaikams yra atiduodama didelė dalis, o dar kažkur nuvesti vaiką pinigų neužtenka.
Per mažai sūpuoklių lauko žaidimų aikštelėse.
Iš esmės yra ką Šiauliuose pasirinkti, lyginant su visu Šiaulių regionu. NĖRA IŠSKIRTINUMO - kas tokio naujo, "kitokio", įspūdingo būtų Šiauliuose, kad būtų verta ir iš kitų Lietuvos miestų atvykti.
Arba per brangu, arba nepatogu susisiekti.
Nėra.
-
-
-
--
reikia daugiau nemokamu pramogu mazameciams
tram pam pam
vaikus sunku sudominti kurybinga veikla, galetu buti interaktyvesne pasiula per mobilius telefonus.
Reikėtų daugiau pramogų vaikams 10-12 metų.
Nėra
Šauni mintis ištirti rinkos nuomonę, norėčiau žinoti ir kokie bus apklausos rezultatai :) Rima :)
Šiauliuose yra pakankamai laisvalaikio ir pramogų paslugų.
Pastabų nėra
Lankomi: Regbio klubas Baltrex A.Sireikos krepšinio akademija
.....
-
-
Daugiau reklamos
Labai mažai aktyvių pramogų lauke, o ir žaidimų kambariai labai nuobodūs
Mažoka vaikams skirtų edukacinių renginių.
Trūksta mažamečiams skirtų lauko aikštelių arba vyresniems vaikams skirtų sporto aikštelių Pietinėje miesto dalyje miegamuosiuose rajonuose. Yra nemažai kavinių su žaidimo kampeliais ir žaidimo kambarių, tačiau kelia abejonių šių vaikų laisvalaikiui skirtų vietų higiena. Norėtųsi, kad įstaigos atsakingos už visuomenės sveikatą ir higieną atkreiptu į tai dėmesį. Mieste vyksta daug įvairių renginių vaikams, tačiau dažnai tenka jų atsisakyti nes jų laikas nepritaikytas ikimokyklinukams kurie dar miega pietų miegelį (maždaug 13:00 - 16:00 val. diapazone).
Aciu
Didelės kainos atsižvelgiant į laiką ir kokybe
Ziemos sezonu siulyciau animatoriams suorganizuoti kazkokia tai programa kad vaikai galetu sudalyvaut, linksmai praleist laika vedant programele/ uzsiemimus kazkokiam tai personazui/-ams (panasiai kaip buna kai nusisamdai per privacias sventes). Vasaros sezonui patobulinti pasirikto ezero papludimi (pvz Prudelio), kad butu pritaikyta mazesnio amziaus vaikams, pvz ciuozykles, zaidimai, sokiai ant smelio
Truksta originalumo.