VADYBININKO PROFESINES KOMPETENCIJOS TOBULINIMO GALIMYBIU ĮMONĖJE TYRIMAS

Kaip manote, esant galimybei, kaip pakeistumėte savo profesinių kompetenijų lavinimo procesą? Gal ką nors pridėtumėte ar atimtumėte?

  1. Norėtųsi, kad seminarai ir kiti mokymai vyktų dažniau
  2. Nieko nekeisčiau
  3. Organizuočiau daugiau mokymų
  4. Nekeisčiau
  5. Nekeisčiau
  6. didinčiau stažuočių kiekį
  7. Stengčiausi skatinti žmonių susidomėjimą, kadangi profesinių kompetencijų lavinimas yra labai svarbus, bet žmonės nereiškia per didelio noro jas lavinti
  8. pakelčiau technologijų lygį
  9. Manau, jog reikėtų dėstyti tik aktualius dalykus
  10. Ne