VADYBININKO PROFESINES KOMPETENCIJOS TOBULINIMO GALIMYBIU ĮMONĖJE TYRIMAS

Kaip manote, esant galimybei, kaip pakeistumėte savo profesinių kompetenijų lavinimo procesą? Gal ką nors pridėtumėte ar atimtumėte?

  1. Lavinčiau tuos dalykus, kurie man yra būtini ir svarbūs
  2. Pakelčiau technologijų lygį
  3. pridėčiau daugiau mokymų ir seminarų.
  4. -
  5. -
  6. Neturiu nuomonės