Kaip manote, esant galimybei, kaip pakeistumėte savo profesinių kompetenijų lavinimo procesą? Gal ką nors pridėtumėte ar atimtumėte?
- Lavinčiau tuos dalykus, kurie man yra būtini ir svarbūs
- Pakelčiau technologijų lygį
- pridėčiau daugiau mokymų ir seminarų.
- -
- -
- Neturiu nuomonės