Kaip manote, esant galimybei, kaip pakeistumėte savo profesinių kompetenijų lavinimo procesą? Gal ką nors pridėtumėte ar atimtumėte?
Norėtųsi, kad seminarai ir kiti mokymai vyktų dažniau
Nieko nekeisčiau
Organizuočiau daugiau mokymų
Nekeisčiau
Nekeisčiau
didinčiau stažuočių kiekį
Stengčiausi skatinti žmonių susidomėjimą, kadangi profesinių kompetencijų lavinimas yra labai svarbus, bet žmonės nereiškia per didelio noro jas lavinti