Kaip manote, kokią (-s) užsienio kalbą (-as) privalu mokėti jaunam žmogui?
anglų
Anglų
Skirtingai
anglų
Neteikčiau pirmenybės nei vienai.Kiekvienas sprendžia pats kokia jam geriau
Anglų
Anglų
anglų, ispanų, vokiečių, prancūsų
Anglų, Ispanų. Ir šiaip kuo daugiau tuo geriau būtų
Visos kalbos yra naudingos, bet gal vertėtų žvelgti į praktinę pusę: mokytis tos kalbos, kuria kalba didesnė dalis pasaulio populiacijos. Jauni žmonės turėtų turėti galimybę pasirinkti iš kuo daugiau užsienio kalbų