Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
Autorius: siuntos30
Autistas bendrojo lavinimo mokykloje
54
prieš daugiau nei 3m.
Kokią Jūsų nuomonė apie autistiškų vaikų integraciją bendrojo ugdymo mokykloje. Prašau atsakyti tik sutrikimų neturinčių vaikų tėvelius. Ačiū