Autorius: manonikita

turizmo vadybininkas
53
Sveiki, esame VIKO VVF studentės, ir atliekame apklausą, kurios tikslas - sužinoti, ar turizmo vadybininkas vis dar reikalingas. iš anksto atsiprašome už per klaidą įsivėlusį klausimą,jį tiesiog praleiskite :)